20 відгуків
+380 (66) 056-52-22
Інтернет-магазин "PROFIL DNEPR"

Розетки електричні SCHNEIDER ELECTRIC

В наявності продукція, без якої експлуатація електричних мереж, домашніх або офісних, просто неможлива. Мова йде про звичайних розетках. Хоча, до продукції Schneider Electric слово «звичайна» не зовсім підходить. Ці пристрої виконані виключно якісно і представлені в самих різних модифікаціях. Є розетки із заземленням і без, одинарні та подвійні, стандартні і з захисною кришкою. Весь асортимент доступний для замовлення оптовими партіями, так і поштучно. Звертайтеся.
Переваги електричних розеток від Schneider Electric
Говорячи про плюси електричних розеток Schneider Electric, перш за все, потрібно згадати гарантовано високий рівень виконання. Товар виробляється на території Євросоюзу і повністю відповідає суворим стандартам, прийнятим в країнах ЄС. Також для електричних розеток даного бренду характерні такі якості, як:
довговічність;
різноманітність дизайнерських рішень;
багатство модельного ряду;
комфортність і простота експлуатації.
Среди товаров Schneider Electric   есть не просто розетки с заземлением,  но и современные изделия со специальной крышкой. Ее наличие позволяет закрыть доступ к контактам в случае необходимости. Такое качество будет полезно для безопасности домочадцев, а также для продления сроков службы самого изделия. Крышкой и шторками может быть оснащена не только одинарная, но и двойная розетка.
Одинарные и двойные розетки, с крышкой, с заземлением
Установка одинарных либо двойных розеток электрических Schneider Electric, будет уместна в интерьерах, выполненных в любых стилях.
Замовляйте розетки з кришками і заземленням. Є варіанти білого, бежевого і графітового відтінку, як накладні, так і вбудовані. Також в асортименті багато іншої продукції від Schneider Electric.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner