20 відгуків
+380 (66) 056-52-22
Інтернет-магазин "PROFIL DNEPR"

Автоматичні вимикачі, щитки

Займаєтеся монтажем нової електромережі або плануєте повне оновлення проводки в квартирі? Для забезпечення максимального рівня безпеки експлуатації використовуйте автоматичні вимикачі, реле та іншу продукцію від німецької торгової марки Schneider Electric. Ці пристрої відрізняються якістю, яке характерно для всіх товарів, вироблених в Німеччині, і повністю відповідають строгим нормам, прийнятим на території ЄС. В наявності щитки для будинку або квартири, контактори, диференціальні вимикачі.Продукція Schneider Electric доступні для замовлення оптом і в роздріб і завжди є на складі. Звертайтеся.
Переваги диференціальних автоматичних вимикачів
Одним з найкращих способів захисту електричної мережі та обладнання в вашому будинку або офісі є встановлення диференційного автоматичного вимикача. Багато хто вважає, що буде достатньо звичайного УЗО, але це не так. У диференціального вимикача є кілька суттєвих переваг. Перш за все, комплексний підхід. Якщо УЗО, контактори або реле спрацьовують тільки по одному напрямку (перепад напруги, наприклад), то диференціальне пристрій буде ефективно в більшості ситуацій. Если произошла утечка вследствие повреждения проводки, случилась перегрузка или есть угроза короткого замыкания, дифференциальный выключатель справится. Именно использование данного оборудования Schneider Electric станет гарантией сохранности вашей бытовой техники и проводки.
Щитки, реле, контакторы Schneider Electric
Применение качественных реле, щитков, контакторов от Schneider Electric, сделает эксплуатацию электрической системы безопасной. Продукция имеет компактные габариты, так что легко может быть установлена даже в небольших помещениях.
Замовляйте щитки і диференціальні автоматичні вимикачі за найбільш вигідними цінами. Також в асортименті багато інших корисних товарів для ремонту або реконструкції будинку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner